11

09.2018

11:33

Väikeste karikavõistluste mängust näidatakse otsepilti

Sel kolmapäeval, 12. septembril toimub algusega kell 19 A. Le Coq Arenal väikeste karikavõistluste finaal, kus lähevad vastamisi Raasiku FC Joker – Saue JK. Mängust teeb otseülekande Soccernet.ee.

Mõlemad Harjumaa meeskonnad olid poolfinaalides oma vastastest paremad üheväravalise eduga. Saue alistas Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul toimunud poolfinaalis 2:1 Tallinna FC Ararat TTÜ. Kristjan Suurjärv viis Saue 33. minutil penaltist juhtima, kuid Sergei Lefanov suutis seitse minutit hiljem viigistada. Suurjärv lõi Saue võiduvärava 66. minutil.

Varasemalt oli Saue alistanud JK Retro 3:2 (1/4-finaal), Tartu FC Heliose 2:0 (1/8-finaal), Vaimastvere SK Illi 7:2 (1/16-finaal) ning Tallinna JK Jalgpallihaigla 6:1 (1/32-finaal).

Teises poolfinaalis alistas Raasiku võõrsil Pakri SK Alexela tulemusega 1:0. Paldiski Alexela Arenal toimunud mängu läks Raasiku kuuendal minutil Andre Ilvese väravast juhtima. 75. minutil avanes Pakril suurepärane võimalus viigistada, kuid Sergei Mištšenko ei suutnud realiseerida penaltit. Raasiku lõpetas mängu kümnekesi, kui lisaminutitel teenis teise kollase kaardi Ergo Teino.

Varasemalt oli Raasiku üle mänginud Märjamaa Kompanii 2:1 (1/4-finaal), Viimsi JK pärast 3:3 lõppenud kohtumist penaltiseerias 3:0 (1/8-finaal), FC Kose 5:2 (1/16-finaal) ning FC Tallinna Wolvesi 14:2 (1/32-finaal).