24

04.2018

10:36

Väikestel karikavõistlustel on selgunud esimesed 1/16-finalistid

Väikestel karikavõistlustel peetakse 1/32-finaale. Esimesed 25 edasipääsejat on selgunud, kõik 1/16-finalistid saavad selgeks neljapäeva õhtuks.


Rahvaliiga meeskondadest jõudis esimesena järgmisse ringi Kohtla-Järve SK Zenit, kes oli esimeses 1/32-finaalis võõrsil 3:1 parem Anija JK-st (III liiga). Tallinna Depoo (IV liiga) alistas möödunud teisipäeval 4:3 JK Kernu Kadaka (III liiga) ning samal päeval oli FC Jõgeva Wolves (III liiga) 2:1 parem Tallinna JK Augurist (III liiga) ja Raasiku FC Joker (II liiga) 14:2 FC Tallinna Wolvesist (RL). Märjamaa Kompanii (IV liiga) pääses edasi tänu FC Loomaaia (IV liiga) antud loobumiskaotusele.

JK Retro (III liiga) alistas kolmapäeval võõrsil 6:0 FC Sillamäe (III liiga), JK Loo (III liiga) oli 7:3 parem Maardu United II-st (IV liiga), Valga FC Warrior (III liiga) 5:1 Tõrva JK (II liiga), Tartu FC Helios (III liiga) 2:0 Pärnu JK Poseidoni (II liiga) ja Viimsi JK (II liiga) 3:0 FC Järva-Jaani (III liiga).  FC Zenit Tallinn (III liiga) alistas küll esialgu 6:1 Kohila Püsivuse (III liiga), kuid FC Zenit Tallinn koosseisus mängis diskvalifitseeritud mängija, mistõttu sai edasi Kohila*.

Samal päeval peeti veel arvukalt mänge, kui Tallinna FC Ararat TTÜ (II liiga) oli 3:1 parem Viljandi JK Tulevik III-st (III liiga), Tartu FC Santos II (II liiga) 4:0 FC Toompeast (IV liiga), FC Kose (III liiga) 2:0 Tartu FC Helios II-st (IV liiga), Tallinna JK Piraaja (II liiga) 8:1 Maarjamäe FC Igiliikurist (IV liiga), Maardu United (II liiga) 7:0 FC Tallinnast (IV liiga), Vaimastvere SK Illi 5:1 Tartu JK Tammeka IV-st (IV liiga), Tallinna JK Legion II (II liiga) 4:1 Tallinna FC Eston Villast (III liiga), Saue JK (III liiga) 6:1 Tallinna JK Jalgpallihaiglast (IV liiga) ja Tallinna FC Zapoos (III liiga) pärast 2:2 lõppenud normaal- ja lisaaega penaltiseeria Tallinna FC Hellast Hundist (III liiga).

19. aprillil toimunud Nõmme Kalju FC III (III liiga) – Rõngu United (RL) läks tühistamisele, kuna Kalju FC III koosseisus mängisid mänguõigust mitteomanud kaks mängijat. Viimsi JK II (III liiga) oli 4:0 parem Viimsi Lõvidest (RL), Pakri SK Alexela (IV liiga) 6:1 FC Maksatranspordi (RL) ja FC Elva II (III liiga) 2:0 Kohtla-Nõmme (RL). Möödunud nädalavahetusel peeti üks mäng, kui FC Vastseliina (III liiga) oli küll esialgu 4:2 üle Bro Erast (RL), kuid FC Vastseliina koosseisus mängis diskvalifitseeritud mängija, mistõttu pääses edasi Bro Era (RL)*.

Täna õhtul toimub üks 1/32-finaal, kui Tallinna FC Reaal (IV liiga) võõrustab Põhja-Tallinna JK Volta duublit (III liiga). Homme on vastamisi Pärnu JK Poseidon II (III liiga) – SK Imavere (III liiga), Rumori Calcio Tallinn (III liiga) – Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga) ning Tallinna FC TransferWise (III liiga) – Rummu Dünamo (III liiga). Viimased edasipääsejad selguvad neljapäeval, 26. aprillil, kui kohtuvad EMÜ SK – Tatikad Platsil (RL) ning Paide Linnameeskond III (II liiga) – Ambla Vallameeskond (III liiga).

*

Pildil Raasiku mängija Rene Lill
Foto: Jana Pipar/EJL

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla