01

09.2020

15:35

Väikestel karikavõistlustel peetakse täna ja homme mitmeid 1/8-finaale

Väikestele karikavõistlustel on seni selgunud üks veerandfinalist. Täna peetakse üks 1/8-finaal ning kolm veerandfinalisti selgub homme õhtul.

Seni on koha kaheksa parema seas kindlustanud Paide Linnameeskond III, kes alistas 26. augustil toimunud kohtumises 3:0 Tallinna FC Eston Villa. Kõik väravad löödi teisel poolajal, kui Ervin Kõll viis Paide 52. minutil juhtima, viis minutit hiljem realiseeris penalti Rene Puhke ning viimase värava lõi 67. minutil Rauno Rikberg.

Täna kell 19.00 võõrustab FC Äksi Wolves Tartu Tamme kunstmuruväljakul Tallinna FC Zeniti võistkonda. Homme pannakse kell 19.00 pall mängus Kernu Põhikooli staadionil, kus Tallinna FC Zapoosi vastaseks on FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM. Kell 20.15 kõlab avavile Wismari staadionil, kui Maarjamäe FC Igi vastaseks on FC Otepää.