13

04.2019

20:35

Tänavuseks saalijalgpallimeistriks krooniti Viimsi FC Smsraha, kes alistas Betsafe saaliliiga finaalseerias kolmandat korda Tallinna FC Cosmose! Täna oldi tiitlikaitsjast üle tulemusega 4:1

Finaalseerias mängudega 0:1 kaotusseisu jäänud Viimsi võitis seejärel kolm mängu järjest. Kusjuures, FC Smsraha lasi viimase kolme mänguga Cosmosel endale lüüa vaid ühe värava!

Tänane kohtumine Viimsi Kooli Spordikompleksis algas väravatevaeselt, sest esimesel poolajal võrke ei sahistatud. Esimesena nõelas FC Smsraha, kes läks 26. minuti lõpus tänu Vladyslav Vorontsovi tabamusele 1:0 juhtima. Nikita Tšernei suutis 29. minutil viigistada, kuid viimase kuue ja poole minutiga lõi FC Smsraha vastase võrku kolm vastuseta palli.

35. minutil viis Artur Makarov FC Smsraha juhtima ja viimaste minutite jooksul tegid skoori ka Edwin Stüf ja Jevgeni Merkurjev.

See tähendas, et Viimsi võitis tänavu kõik karikad - esmalt võideti Cosmost Superkarikas, seejärel triumfeeriti veebruaris karikavõistlustel ning nüüd lisati suurepärase hooaja lõpetuseks auhinnakappi ka Betsafe saaliliiga võit!

Tänane kohtumine on järelvaadatav Õhtulehe portaalis.