13

03.2021

19:01

VIDEO | Dramaatiline kohtumine Saaremaal lõppes Viljandi 3:2 võiduga

Premium liiga avapäev pakkus tõelise põnevuslahingu, kui FC Kuressaare ja Viljandi JK Tulevik mängus nägi palju väravaid, penaltit ja punast kaarti. Kohtumise võitis lõpus Viljandi meeskond 3:2.

Esimest väravat pidi ootama 39. minutini, kui Sander Laht lõi iluvärava. Saarlased ei saanud eduseisu kaua nautida, sest mõned minutid hiljem teenis Herol penalti, mis õnnestus tal 42. minutil realiseerida.

Kuressaare jäi vähemusse 48. minutil, kui teise kollase kaardi teenis Silver Alex Kelder.

Viigiseis 1:1 püsis tablool 80. minutini. Laht viis kvaliteetse sooritusega palli karistuslöögist värava alla ning olukorra realiseeris Mattias Männilaan. Kõigest kaks minutit hiljem oli taas seis viigis, kui värava all tegutses osavalt Kristjan Kask. Viljandi võiduvärava eest hoolitses 89. minutil Carson Emanuel Buschman-Dormond. Tundus, et 18-aastane leegionär proovis palli tsenderdada, kuid see lendas kõrge kaarega üles Magnus Karofeldi ning osutus kohtumise saatuse otsustanud tabamuseks.