09.2020

10:40

VIDEO | Esikolmik teenis Esiliigas kindlad võidud

Esiliigas peeti möödunud nädalalõpul 21. vooru kohtumisi.

Voor sai alguse neljapäeva õhtul, kui Maardu Linnameeskond alistas kodumurul 4:1 Pärnu Jalgpalliklubi. Võitjate poolelt olid täpsed Maksim Krivošein, Vladislav Ogorodnik, Vitali Gussev ja Vadim Aksjonov. Pärnu JK särgis lõi 71. minutil auvärava Jevgeni Novikov. Maardu jätkab nüüd 21 mängust kogutud 49 punktiga esikohal, Pärnu jääb 25 silma juures 7. positsioonile.

Ühe vähempeetud mängu juures jääb Maardu selja taha 42 punkti kogunud Pärnu Vaprus, kes alistas laupäeva õhtul 360 pealtvaataja ees koguni 6:0 FC Elva. Kahe väravaga said antud kohtumises maha Ronaldo Tiismaa ja Uku Kõrre, ühe lisasid omalt poolt Magnus Villota ja Kristen Saarts. Väärib ka mainimist, et lõppseis põles tablool juba 47. minutiks.

Kolmandal kohal jätkab 39 punkti kogunud Nõmme United, kes mängis eile võõral väljakul 6:1 üle Vändra Vapruse. Koguni nelja tabamusega hiilgas antud kohtumises Kevin Mätas, kelle hooaja kogusaldo tõusis nüüd 13 värava peale. Minimaalse 1:0 võidu sai eile kirja FC Flora U21, kes alistas tänu Rocco Robert Sheini 32. minuti väravale Kohtla-Järve JK Järve meeskonna. Vooru ainsat viigilist tulemust nähti Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul, kus 1:1 viigi tegid Tammeka ja Levadia U21 meeskonna. Külalised asusid kohtumist juhtima 78. minutil läbi Anton Krutogolovi täpse penalti, kuid kodumeeskonnale päästis punkti Tauno Tekko 90. minuti värav.

Esiliiga 22. vooru mängud peetakse 16. ja 17. septembril. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.

Pärnu Vaprus kogus enda kodumängul Vähiravifond "Kingitud Elu" toetuseks 3180 eurot. Foto: Pärnu JK Vapruse Facebooki leht