06.2019

11:25

VIDEO │ Esiliiga 15. voorus jäi esikolmik võiduta

Esiliigas sai nädalavahetusel peetud 15. voor, kus kogu esikolmik üllatuslikult ühegi võiduta jäi.

Nimelt tegi tabeliliider TJK Legion võõrsil hooaja esimese viigi, kui nende matš Tartu Tammeka U21-ga lõppes skooril 3:3. Tammeka U21 oli küll veel lõpu eel 3:1 juhtimas, kuid Rejal Alijevi 72. ja 83. minuti väravad päästsid Legionile Tartust viigipunkti. Alijev tõusis nende tabamustega ka liiga parimaks väravakütiks, 15 vooru järel on ta võrku sahistanud 16 korral.

Kaotusekibedust pidid aga tundma Legioni lähimad jälitajad Flora U21 ja Pärnu Vaprus. Flora noored jäid koduplatsil 0:1 alla Kohtla-Järve JK Järvele, külaliste võiduvärava lõi 79. minutil Duvan Mosquera Torres. Vaprus pidi omakorda võõrsil tunnistama Kalev U21 tiimi 4:2 paremust. Kalevi särgis sai kaks tabamust kirja veel mullu Vapruse särki kandnud Karl Anton Sõerde.

Legioni, Flora U21, Vapruse ja Järve järelt leiame 5. kohalt FC Elva, kes alistas viimati 2:1 FC Levadia U21 meeskonna. Vooru telemängus teenis väärt võidu Rakvere Tarvas, kes oli kodumurul 3:1 üle Tartu Welcost, kaks väravat lõi võitjate poolel Aleksei Belov.

Mängu protokollide ja tabeliseisuga saad tutvuda siin.