10

04.2018

10:05

Esiliigas peeti pühapäeval ja esmaspäeval viis kohtumist, kui keskses mängus alistas Tallinna FC Flora U21 eile Sportland Arenal 2:1 Maardu Linnameeskonna, kes sai viie võidu kõrvale hooaja esimese kaotuse.

Flora asus mängu juhtima 21. minutil, kui täpne oli Mihkel Ainsalu (pildil). Flora suurendas oma edu kaheväravaliseks 72. minutil, kui palli suutis väravasse toimetada Mattias Männilaan. Maardu tuli küll 88. minutil mängu tagasi tänu Vitali Gussevi väravale, kuid enamaks polnud Linnameeskond võimeline.

FCI Levadia U21 oli eile õhtul 4:0 üle JK Tallinna Kalev U21-st, kuigi esimest väravat pidi ootama 74. minutini. Avavärava lõi Anton Krutogolov, lisaks oli täpne Erik Utgof ning kaks tabamust lisas Markus Vaherna. Rakvere JK Tarvas suutis koduväljakul alistada Nõmme Kalju FC U21 võistkonna 4:2. Rakvere asus mängu Siim Rannamäe, Sergei Akimovi ja Joonas Ljaši väravatest juhtima 3:0 ja kuigi Ruslan Kolesnikov tõi Nõmme meeskonna 80. minutil kahe värava kaugusele, lõi 84. minutil oma teise värava Rannamäe, mis kindlustas punktid Rakverele. Lisaminutitel sai jala valgeks Kalju noor ründaja Alex Matthias Tamm.

Pühapäeval toimunud kohtumistes oli Tartu FC Santos kodus 4:1 üle Keila JK-st ning FC Elva 2:0 Tartu JK Welcost.

Vaata Esiliiga tabelit ja seniseid tulemusi SIIT.