02

08.2018

10:29

VIDEO │ FC Flora alistas Balti liigas Pärnu, intervjuud

Naiste Balti liigas läksid omavahel vastamisi Pärnu JK ja FC Flora. Tasavägises mängus võttis 2:1 võidu Flora naiskond.

Esimesel poolajal omasid mõlemad korralikke võimalusi, ent väravaid Rannastaadionil näha ei saanud. Skoor avati kohe teise poolaja esimesel minutil kui Flora jõudis poolkiiresse rünnakusse ja Maarja Saulep värava lõi. Flora oma teise värava 77. minutil, kui karistuslöögijärgses olukorras sai kastis löögile Mari Liis Lillemäe, saates palli täpse löögiga alumisse nurka. Pärnu jõudis ka ise sihile, kui normaalaja viimasel minutil sai tagumises postis peaga löögile Berle Brant, vähendades kodunaiskonna kaotusseisu. Rohkem väravaid ei sündinud ja kohtumine lõppes 2:1 Flora kasuks.

Balti liiga tabelis tõusis Flora tänu võidule Pärnust mööda ja asub nüüd üheksa punktiga kolmandal kohal. Kokku on nad pidanud neli kohtumist. Pärnul on viie mänguga koos seitse punkti ja see annab hetkel neljanda koha. Põhihooaja lõppedes pääsevad ka tabeli neli esimest naiskonda oktoobris Leedus toimuvale finaalturniirile.