17

06.2017

18:41

Tallinna FC Flora naiskond alustas täna naiste Balti liiga kohtumisi ning esimeses mängus teeniti võit Kaunase Žalgirise üle.

FC Flora Lilleküla väljakul toimunud mängu esimene poolaeg kulges pigem võõrustajate taktikepi all, kuid palli väravasse florakatel toimetada ei õnnestunud.

Teise kolmveerandtunni esimestel minutitel kasutas Flora enda nurgalöögi ajal ära Žalgirise kaitsjate segaduse ning Siret Räämet suunas lähedalt palli vastaste väravavõrku. See jäi ka kohtumise ainukeseks tabamuseks ning Flora kirjutas endale tabelisse 1:0 võidu. Liiga esimeses kohtumises läksid vastamisi Leedu klubi Gintra-Universitetas ning Läti naiskond Liepaja. Selles mängus suutsid 6:1 võidu võtta leedulannad.

Homme, 17. juunil on kord Pärnu JK käes, kes kodusel Rannastaadionil kohtub samuti Kaunase naiskonnaga. Mängu on võimalik otsepildis jälgida jalgpall.ee vahendusel. Kohtumise avavile kõlab kell 14:00.

Vaata videokokkuvõttest Flora ja Žalgirise kohtumise paremaid momente ja väravat.

Pildil: Siret Räämet suutis lüüa kohtumise ainsa värava