14

07.2019

15:35

VIDEO │ FC Flora naiskond teenis põnevas Balti liiga kohtumises võidu

Tallinna FC Flora võõrustas naiste Balti liigas FK Riia Dinamot ning suutis väravaterohkes mängus võtta 4:3 võidu.

Lilleküla harjutusväljakul peetud kohtumises näitas Flora esimesel poolajal tugevat mängu, kui 23. minutil viis Kelly Rosen võõrustajad juhtima. Üheksa minutit hiljem suutis Flora oma eduseisu suurendada, kui nurgalöögi olukorras lükkas Liis Lepik (pildil) peaga palli üle Dinamo väravahi. Avapoolaja viimastel minutitel teenis Flora vasakul äärel karistuslöögi, mille naiskonna kapten Katrin Loo saatis lati alla, tehes seisuks 3:0.

Dinamo tuli teisele kolmveerandtunnile vastu aktiivsemalt ning juba 47. minutil lõi Karlina Miksone lätlannade esimese tabamuse. 60. minutil taastas Flora oma kolmeväravalise edu, kui nurgalöögijärgselt suutis vastaste karistusalas tekkinud segaduses palli võrku lüüa Siret Räämet. Riia naiskond jätkas aga omapoolset survet ning 86. minutil jäeti tagumises postis valveta Olga Ševcova, kes tegi seisuks 4:2. Kohtumise lõpp läks põnevaks, kui esimesel lisaminutil vähendas Renate Fedotova Dinamo kaotusseisu minimaalseks. Sellele vaatamata suutis Flora eduseisust kinni hoida ning sai Balti liigas kirja oma kolmanda võidu. Nelja mängu järel hoitakse üheksa punktiga tabelis teist kohta, täiseduga jätkavast Gintra-Universitetasest jäädakse maha kolme punktiga.