15

10.2017

12:38

FCI Tallinn jäi Premium liiga 33. voorus Kalju vastu juba avaminutil vähemusse, kuid suutis lõpuks võõral väljakul võtta 4:2 võidu.

Esimest väravat tuli oodata 38. minutini, kui Albert Prosa sai tagumises postis jala vastu Kirill Nesterovi söödule ning viis FCI juhtima.

71. minutil tegi Aleksandr Kulinitš seisuks 2:0, kui suunas peaga võrku Sergey Tumasyani antud karistuslöögi. Seejärel nähti nelja minuti jooksul veel kahte väravat, kui esmalt lõi Kalju avavärava Tarmo Neemelo ning seejärel kindlustas FCI eduseisu Eduard Golovljov. Kaljul oli jaksu veel üheks väravaks, kui 83. minutil oli resultatiivne Karl Mööl. Viimane sõna jäi siiski FCI-le, kui kohtumise lisaminutitel vormistas lõppseisu Vladimir Voskoboinikov.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise kõiki väravaid.