24

03.2019

02:53

Laupäeval tehti algust Betsafe saaliliiga finaalseeriaga. Kolme võiduni peetava seeria avamäng kallutas enda kasuks Tallinna FC Cosmos, kes alistas Viimsi FC Smsraha pärast kaotusseisu jäämist ning 1:1 lõppenud avapoolaega lõpuks 4:1

Edwin Stüf viis Jevgeni Merkurjevi heast söödust FC Smsraha 16. minuti keskel juhtima. Maksim Aleksejevi tabamus 17. minuti alguses seadis jalule viigi, kui Viimsi eksis kaitses, Aleksejev noppis palli ja tänu rikošetile leidis pall tee väravasse.

Cosmose juhtvärav sündis 32. minutil, mil Cosmos tegi hea kontrarünaku ning Paveli Rubeli eeltöö realiseeris tähtsaks tabamuseks Nikita Tšernei. Cosmose kontrarünnak kandis vilja ka 35. minuti alguses, kui oma klassi näitas Maksim Babjak, kes mängis üle ka Mark Boskini ja viis tiitlikaitsja juhtima juba kahe väravaga. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses 23 sekundit enne lõpusireeni Erik Grigorjev, kes realiseeris 10 meetri penalti trahvikasti lähistelt.

Finaalseeria teine mäng leiab aset 30. märtsil kell 18.30 ja kolmas kohtumine 7. aprillil kell 18.30. Kui võitja selgitamiseks läheb vaja ka neljandat ja viiendat mängu, siis peetakse need vastavalt 13. ja 21. aprillil. Kõik kohtumised toimuvad Viimsi Kooli Spordikompleksis, mis on mõlema meeskonna koduväljakuks. Mänge näitab otsepildis Õhtuleht.ee.

Tänane kohtumine on järelvaadatav Õhtulehe portaalis.