22

06.2021

09:55

VIDEO | Flora alistas avapoolaja väravatest Tammeka 3:0

Valitsev Eesti meister FC Flora jätkas Premium liigas oma head hoogu, kui võõrsil alistati Tartu JK Tammeka 3:0.

Flora asus mängu juhtima 18. minutil, mil Rauno Sappineni sööt leidis Markus Poom, kes kasutas tekkinud võimaluse ära.

Sama duo tegi koostööd ka teise värava puhul, kui sel korral leidis Poom sööduga Sappineni, kes mängis hea pettega üle Tammeka kaitsja ja väravavahi.

Sappinen mängis Karl Johan Pechteri üle ka 41. minutil. Henri Välja sööt leidis Sergei Zenjovi, kes viis palli värava ette, kus oli tähelepanuta jäetud Sappinen, kes hea löögipettega endale olukorra lihtsamaks tegi.

Flora tõusis võiduga tabelis teisel kohale. Kaks punkti lahutab neid liidrikohal asuvast FCI Levadiast ning sama suur on eduseis Paide Linnameeskonna ees, kuid mõlemad konkurendid on Florast kaks mängu enam pidanud.

Tammekal on Premium liigas mängitud 11 mängu, mis on liiga väikseim arv, ning tabelis on meeskond üheksa punktiga eelviimasel ehk üheksandal kohal. Kolm mängu enam pidanud FC Kuressaare on neist teeninud ühe punkti rohkem.