11

04.2021

22:30

VIDEO | Flora alustas Premium liiga hooaega võidukalt

Premium liigas peeti tänavu esmakordselt nädalavahetusel viis kohtumist. Neist viimases tuli tänavu liigas esimest korda väljakule Tallinna FC Flora, kui tiitlikaitsja alistas Tallinna JK Legioni 2:1.

Flora kangelaseks tõusis meeskonna mõlemad väravad löönud Rauno Sappinen. Sappinen viis 28. minutil Flora Henrik Ojamaa söödust juhtima, kuid Legion vastas 42. minutil, kui oma esimese värava Premium liigas sai kirja 18-aastane Aleksandr Šapovalov.

Henrik Ojamaa teenis teisel poolajal Florale penalti, mille realiseeris 53. minutil Sappinen.

Premium liiga liider on FCI Levadia, kes on võtnud neljast mängust maksimaalsed 12 punkti. Paide on nelja mänguga kogunud kümme punkti ja tabeli kolmas meeskond on JK Narva Trans, kes on viiest mängust teeninud kaheksa punkti. Tartu Tammekal ja Nõmme Kaljul on võrdselt kuus punkti, kuid Tartu meeskond on platsil käinud kahel korral ja Kalju neljal. Hooaega võiduga alustanud Floraga on võrdselt kolm punkti teeninud Viljandi, kellel on ühe võidu järel kogunenud tabelisse kolm kaotust. Legionil on viiest mängust kaks viigipunkti, Vaprusel kolmest mängust üks viigipunkt. FC Kuressaarel pole õnnestunud nelja mänguga punktiarvet avada.