13

06.2021

22:54

VIDEO | Flora lõi Vapruse võrku kaks palli

Premium liigas peeti pühapäeval üks kohtumine, kui Tallinna FC Flora võõrustas Pärnu JK Vaprust. Kodumeeskonna fännide rõõmuks lõi Flora külaliste puuri kaks palli, kui tabeli viimast võideti 2:0

Vaprus mängis ka tund aega vähemuses, sest esimese pooltunniga teenis kaks kollast kaarti Robin Limberg.

Flora lõi mõlemal poolajal ühe värava nurgalöögist. Henrik Pürgi peaga löök nurgalöögi järel tabas 12. minutil latti, kuid Martin Milleri tabamus 39. minutil viis tiitlikaitsja juhtima. Teise tabamuse lisas 77. minutil Markkus Seppik.

Flora jätkab liigas kaotuseta, kuid on tabelis kolmandal kohal, sest kui ülejäänud esikuuik on mänginud 14 kohtumist, on Flora platsil käinud 11 mängus. FCI Levadial on parimana kirjas 34 punkti, Paide Linnameeskonnal 30 ja Floral 29 punkti. Nõmme Kalju on neljandal real 23 punktiga ja edestab TJK Legionit ja Narva Transi kuue punktiga. Vaprus on 12 mängust teenitud viie punktiga kümnendal kohal.