04

06.2018

12:02

Nädalavahetusel toimunud naiste Balti liiga kohtumistes läksid FC Flora ja Pärnu JK vastamisi Leedu klubidega. Flora sai tabelisse kirja oma esimese võidu, Pärnu kaotuse.

Laupäeval kohtus Pärnu võõrsil eelmise aasta Balti liiga võitja Gintra-Universitetasega ning kohtumine lõppes Leedu klubi 3:0 võiduga. Esimese pooltunni pidas Pärnu vastaste survele hästi vastu, kuid 32. minutil avasid võõrustajad skoori, kui sööduga mängiti Pärnu kaitseliini taha Jelena Čubrilo, kes suutis olukorra enesekindlalt lahendada. Mängu teine tabamus sündis alles 76. minutil, kui Gintra teenis penalti, mille realiseeris Čubrilo. Lõppskoor vormistati seitse minutit hiljem - Gabija Toropovaitė suunas karistuslöögist tulnud palli värava ees täpselt Pärnu võrku.

Täispikkuses kohtumist on võimalik järgi vaadata SIIT.

Gintra asub tabelis hetkel üheksa punktiga teisel kohal, Pärnu on hoidmas kolme punktiga kolmandat kohta.

Flora võõrustas pühapäeval teist Leedu klubi Kaunase Žalgirist. Koduväljakul mänginud Flora juhtis pooltunni möödudes kohtumist juba 4:0. Skoori avas juba kolmandal minutil Katrin Loo (pildil) ning 18. minutil suurendas ta naiskonna eduseisu – mõlemad väravad sündisid tugevatest löökidest alla nurka. 27. minutil tuli tabloole seis 3:0 – Daniela Mona Lambini tsenderduse suunas peaga lati alla Maarja Saulep. Kaks minutit hiljem vormistas oma kübaratriki Loo, kui toimetas nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse, söödu andjaks taaskord Lambin. Teisel poolajal suutis Žalgiris ka ise rohkem olukordi tekitada ning Flora väravat ohustada. Ometi oli Eesti klubi see, kes oma väravaarvet kasvatas, kui Žalgirise väravavaht käte vahelt Loo löögi 68. minutil sisse lasi. Selle seisuga ka kohtumine lõppes ning Flora sai tabelisse kirja esimesed punktid.

Täispikkuses Flora – Žalgiris kohtumist on võimalik järgi vaadata SIIT.

Flora tõusis võiduga neljandale kohale, Žalgiris paikneb punktideta kuuendal positsioonil.