16

05.2021

21:33

VIDEO | Kalju - Paide tegid väravateta viigi

Premium liigas peeti pühapäeval üks kohtumine, kui vastamisi läksid Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond. Kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Kevor Palumetsa sööt leidis 29. minutil trahvikastis Henri Anieri, kuid ründaja löök läks üle värava. Mõlemal meeskonna oli veel võimalusi ka avapoolajal, kuid skoori avada ei õnnestunud.

Teisel poolajal oli rohkem võimalusi Kaljul, kuid täna jäid EJLi TNTK staadionil mõlema võistkonna väravad lukku.

Paide jäi võiduta juba kolmandat mängu järjest, kuid püsib tabelis teisel kohal. Viimasest 15-st punktist kümme noppinud Kalju on viies. Liidrikohal on FCI Levadia, kes on kogunud 28 punkti Paide 24 vastu. Kui Levadia ja Paide on pidanud 11 kohtumist, siis tabelis kolmandat kohta hoidev FC Flora kõigest seitse, mille käigus on nopitud 17 punkti. Sama punktisummaga 12 mängust on TJK Legion neljas ning Kalju kohe nende järel 16 punktiga (11 mängust) viies.

Trans on 11 mänguga kirja saanud 14 punkti ja Kuressaare kümme. Kaheksa korda väljakul käinud Tartu Tammeka on seitsme punktiga kaheksas ja Viljandi Tulevik kümnest mängust teenitud viie punktiga üheksas. Pärnu Vaprusel on kaheksast mängust ette näidata neli punkti.

Järgmine voor toimub juba nädala sees, kui teisipäeval on vastamisi Kuressaare - Trans ning kolmapäeval Paide - Viljandi, Vaprus - Kalju ja Levadia - Flora.