15

02.2021

10:57

VIDEO | Kalju oli Taliturniiril kindlalt üle Tammekast

Taliturniiril peeti nädalavahetusel arvukalt kohtumisi. Premium liiga võistkondadest panid väravavõrgud proovile Nõmme Kalju ja Viljandi JK Tulevik.

Reede õhtul peeti üks kohtumine, kui Maardu Linnameeskond oli 3:1 parem Pärnu JK Vaprusest. Kuigi Vaprus võitis Robin Limbergi 44. minuti tabamusest avapoolaja 1:0, siis teisel poolajal lõi Maardu kolm vastuseta väravat. Vitali Gussevil õnnestus 54. minutil viigistada ja neli minutit hiljem viis Vadim Mihhailov Linnameeskonna juhtima. Mihhailov lõi ka kohtumise viimase värava 71. minutil.

Sarnase mustriga algas ka laupäev, kus Harju JK Laagri jäi Sõle staadionil FC Tallinna vastu 0:1 kaotusseisu, kuid suutis 3:1 võita.  Suure võidu Viljandi JK Tulevik, kes alistas Esiliiga B tasandil mängiva Läänemaa JK lausa 9:0

Ühepoolseks osutus ka laupäevane Soccernet.ee mäng, kus Nõmme Kalju FC alistas 5:0 Tartu JK Tammeka võistkonna.

Teistes laupäevastes mängudes alistas FC Flora U21 Taaniel Usta kahe tabamuse toel 3:0 Vändra JK Vapruse , Ida-Virumaa FC Alliance tuli välja kaotusseisust ja võitis JK Legion U21 meeskonda 2:1. Legioni duublil oli võimalus oma eduseisu penaltist kahekordistada, kuid penaltit ei õnnestunud realiseerida. Legioni esindusmeeskond võitis 4:1 JK Tallinna Kalevit ja Viimsi JK oli Sõle staadionil Tartu JK Welcost parem 2:1

Pühapäeval oli Premium liiga võistkondade heitluses vastamisi FCI Levadia – JK Narva Trans, kui kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Võru FC Helios alistas 3:0 Nõmme Kalju FC U21 meeskonna ja JK Tallinna Kalev U21 oli 3:1 üle JK Tabasalust.

Mullu Premium liigas võidutsenud FC Flora pidas nädalavahetusel sõpruskohtumise võõrsil Rootsi kõrgliigaklubi Uppsala Siriusega. Mäng lõppes 1:1 viigiga. Flora värava eest hoolitses Markkus Seppik, Sirius viigistas 85. minutil.