12

03.2020

01:13

VIDEO | Karikavõistlustel jõudsid nelja parema sekka Flora ja Kalev

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti kolmapäeva õhtul kaks veerandfinaali, kui poolfinaalpääsme lunastasid FC Flora ning JK Tallinna Kalev.

Flora oli Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul peetud kohtumises parem Tartu JK Tammekast 3:0. Mullu kolmes mängus Tammeka särgi selga tõmmanud Markus Soomets viis Flora 16. minutil juhtima ning poolajavileks oli seis 0:2, kui pealinnameeskonna teise värava eest hoolitses 29. minutil samuti endine Tammeka mängija Martin Miller. Lõppskoori vormistas 87. minutil Rauno Alliku.

Teises veerandfinaalis lõppes Esiliiga B meeskonna Võru FC Heliose karikateekond, kes jäi koduväljakul 0:6 alla JK Tallinna Kalevile. Markus Vaherna ja Eduard Golovljovi tabamustest avapoolaja kahe väravaga võitnud Kalev lõi teisel poolajal veel neli vastuseta väravat. Golovljov sai kirja kübaratriki, ühe lisasid teisel poolajal veel Hannes Anier ning Selim El Aabchi.

Poolfinaali olid teisipäeval jõudnud JK Narva Trans ning FC Elva. Meeskonnad loositakse paaridesse 20. märtsil kell 12.30 Eesti Jalgpalli Liidus, mängud leiavad aset 12. ja 13. mail. Tipneri karika võitev meeskond selgub klubijalgpalli pidupäeva raames 23. mail A. Le Coq Arenal.