15

05.2021

20:11

VIDEO | Kuressaare tuli välja kaotusseisust ja alistas võõrsil Tuleviku

Premium liigas olid täna vastamisi Viljandi Tulevik - FC Kuressare, kui sündmusterohke kohtumise järel noppis kolm punkti Saaremaa võistkond, kes alistas väljakuperemehed tulemusega 2:1

Kaimar Saag viis kodumeeskonna 58. minutil juhtima, kuid 64. minutil jäi Viljandi vähemusse, kui tõsise vea eest teenis punase kaardi Ridwan Ayinla Babatunde.

Kuressaarel õnnestus punase kaardi toonud vea järel viigistada, kui karistuslöögist lõi värava Märten Pajunurm. Mängu võiduvärava eest hoolitses Silver Alex Kelder, kes oli täpne 75. minutil. Tuleviku mängija soovis sööta oma väravavahile, kuid õigel positsioonil oli Kuressaare mängija Rauno Tutk, kelle söödu järel lõi Kelder värava. Kõigest paar minutit hiljem teenis sama mees teise kollase kaardi, mistõttu mängisid mõlemad meeskonnad viimase veerandtunni kümnekesi.

Kuressaare on 11 mängust teenitud kümne punktiga tabelis seitsmes. Kolm mängu vähem pidanud Tartu Tammeka jääb neist kolme punkti kaugusele. Kümne mänguga viis punkti kogunud Tulevik on üheksas ning edu kaks mängu vähem pidanud JK Vapruse ees on ühepunktiline.