05

05.2021

23:37

VIDEO | Ligi 80 minutit 10 mehega mänginud Levadia alistas Tuleviku

Premium liigas olid kolmapäeva õhtul vastamisi FCI Levadia ja Viljandi Tulevik, kui pealinnameeskond võttis A. Le Coq Arenal toimunud kohtumises 4:1 võidu.

Levadia jäi juba 11. minutil vähemusse, kui ilmselge väravavõimaluse ärahoidmise eest teenis punase kaardi Volodymyr Baienko.

Kuigi Levadia jäi vähemusse, siis juba 14. minutil mindi mängu juhtima, kui Zakaria Beglarishvili söödu järel lõi värava Frank Liivak. Avapoolaja võitis Levadia kahe väravaga, sest 35. minutil realiseeris Liivaku poolt teenitud penalti Beglarishvili.

Martin Alliku suurepärane karistuslöök tõi Viljandi 52. minutil mängu tagasi, kuid kohtumise lõpp kuulus Levadiale: 69. minutil oli täpne Ernest Agyiri, kes veidi varem oli tabanud latti. Ihor Zhurakhovskyi kaunis sööt leidis Mark Oliver Roosnupu, kes söötis palli värava alla Agyrile, kellel oli ees tühi värav. Levadia viimase värava autoriks oli 75. minutil Robert Kirss.

Levadia on tabelis teisel kohal üheksast mängust teenitud 22 punktiga. Ühe punktiga jäädakse maha Paide Linnameeskonnast. Viljandi Tulevik on viie punktiga kaheksas.