04

04.2018

22:59

Tiitlikaitsja FC Flora oli täna peetud Premium liiga 7. voorus 7:0 parem FC Kuressaarest.

Kohtumise seisu avas Saaremaal Frank Liivak, kes oli täpne 10. minutil. Vaid minut hiljem tegi Maksim Gussev seisuks 2:0 ning 26. minutil asus Flora Liivaku teisest tabamusest juhtima 3:0. Avapoolajal oli Flora poolt veel täpne Joseph Saliste ning pärast Kuressaare mängumehe Sander Viira omaväravat mindi poolajapausile Flora 5:0 eduseisul.

Teisel poolajal jätkas tiitlikaitsja sealt, kus pooleli jäädi, ja Saliste 47. minuti ning Erik Sorga 81. minuti tabamused tegid lõppskooriks 7:0.

Suure võidu võtnud Flora asus 7 vooru järel ka liiga liidriks, sest tiitlikaitsja lähimad konkurendid FCI Levadia ja Nõmme Kalju tegid täna viigimängu. Floral on tabeli tipus nüüd 15 punkti, FCI Levadia ja Kalju järgnevad 14 punktiga.