05

07.2021

14:18

VIDEO | Maardu alistas viimase veerandtunniga Levadia U21 ja tõusis tippu

Esiliigas peeti nädalavahetusel üks kohtumine, kui 10. vooru lõpetas Maardu Linnameeskonna võit Tallinna FCI Levadia U21 üle. Kohtumise 75. minutil kümnemehlise Levadia vastu 2:1 eduseisu haaranud Maardu võitis kohtumise lõpuks 3:1.

Esimene värav sündis standarolukorrast, kui Levadia kaitsjad jäid lootma suluseisule, kuid Ilja Zelentsov lõi palli 20. minutil Artur Kotenko väravavõrku.

Vaheajale mind kodumeeskonna eduseisus, kuid Levadia suutis seisus viigistada 60. minutil Omar Elhussieny penaltist. 35-aastane Egiptuse mees on kindlasti Premium liiga sõpradele tuttav nimi, sest ta mängis Levadia esindusmeeskonnas kõrgliigas 2014. ja 2015. aastal ning esindas 2016. aastal Paide Linnameeskonda.

Levadia jäi 70. minutil vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Nikita Salamatov. Maardu suutis arvulise ülekaalu ära kasutada, sest 76. minutil viis Vitali Gussev Maardu taas juhtima ning viis minutit hiljem vormistas lõppseisu Vadim Aksjonov.

Maardu tõusis tabeli tippu kümnest mängitud teenitud 26 punktiga. Edu JK Tallinna Kalevi ees on ühepunktiline. Üheksal korral väljakul käinud FCI Levadia U21 ja Paide Linnameeskond U21 on teeninud võrdselt 16 punkti ja edestavad Nõmme Unitedit ühe punktiga.