21

05.2016

16:14

Naiste karikavõistluste finaalis läksid täna A. Le Coq Arenal vastamisi Tartu SK 10 Premium ja Tallinna FC Levadia. Levadia võitis 4:0, kübaratrikiga sai hakkama Vlada Kubassova.

292 pealtvaataja ees peetud naiste karikafinaali asus Levadia juhtima juba 10. minutil, kui Anastasia Dodeltseva realiseeris Vlada Kubassova poolt saadud vaheltsöödu ning lükkas selle SK 10 väravavahist mööda. Seejärel läks heasse hoogu Kubassova, kes lõi väravad 28. ja 29. minutil. Poolajale mindigi Levadia 3:0 eduseisus. Teist poolaega alustas aktiivsemalt samuti Levadia ning oma kübaratriki vormistas 58. minutil Kubassova.

FC Levadia jaoks on tegemist ajaloo teise karikavõiduga. Esimest korda suudeti karikas endale saada 2009. aastal, kui finaalis alistati FC Flora 2:1.

Tallinna FC Levadia mängis koosseisus: Marina Karžetskaja, Kadre Päri, Helis Rõuk, Alina Terebunskaja (90+2. Karina Vazikka), Kärt Hallikas, Aljona Sasova, Karina Kesvatera, Ljubov Maksimova, Viktorija Draguntseva (68. Naidä Imanova), Anastasia Dodeltseva (62. Angelina Jegorova), Vlada Kubassova
Varus: Angelina Jegorova, Karina Vazikka, Naida Imanova

Tartu SK 10 Premiumi koosseis: Aljona Vassiljeva, Diana Belolipetskaja, Oksana Gaišukova, Mariliis Limbak, Veronika Anušova (87. Anastasia Otrutskaya), Kristina Iljina, Geili Rehkli, Arina Kopatš, Nadežda Polkovnikova (32. Kärolin Raudsepp), Renita Roopalu (71. Laura Gusseva), Samanta Uueda
Varus: Laura Gusseva, Anastasia Otrutskaya, Kärolin Raudsepp