14

03.2021

15:33

VIDEO | Paide teenis Transi üle kindla võidu

Premium liigas hooaeg algas täna nii Paide Linnameeskonna kui ka JK Narva Transi jaoks. Paides toimunud kohtumises võttis Linnameeskond lõpuks 5:1 võidu.

Trans osutas avapoolajal tugevat vastupanu, kuid vaheajale läks kodumeeskond siiski üheväravalises eduseisu. Sergei Mošnikov proovis lüüa palli värava suunas, kuid see osutus hoopis väravasööduks Siim Lutsule, kes tänase esimese tabamuse eest.

Teine poolaeg algas resulatiivselt. Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere lõi 48. minutil Henri Anieri söödust seisuks 2:0 ning tundus, et Paide läheb oma teed, kuid juba 49. minutil vähenes Paide eduseis, kui Abdul Razak Yusif lõi omavärava.

Paide suutis taas eduseisu kahekordistada 68. minutil, kui Richard Aland jäi hätta Henri Anieri lähilöögi tõrjumisega. Trans väsis, kuid üheväravalises kaotusseisus olles õnnestus korra tabada ka vastase väravaposti. Deabeas suutis 85. minutil Hindrek Ojamaa hea tegutsemise järel viia Paide juhtima kolme väravaga ning viimase värava lõi teisel lisaminutil Hadji Drame.

Premium liigas peeti sel nädalavahetusel kolm kohtumist, kui võidupunktidega alustasid liigat FCI Levadia, Viljandi JK Tulevik ja Paide. Tänane Tammeka – Flora kohtumine lükati edasi, sest üks FC Flora mängija andis positiivse koroonaviiruse proovi.