30

06.2019

12:35

VIDEO │ Pärnu Vaprus alistas Esiliiga rekordpubliku ees Elva

Esiliiga 17. voorus nähti liiga läbi aegade publikurekordit, kui Pärnu Vapruse ja FC Elva vahelist kohtumist jälgis tribüünidel 1461 inimest!

Kohtumisele eelnes Pärnu Summer Cup 2019 avatseremoonia ning arvuka publiku ees suutis väärt 3 punkti võtta Pärnu Vaprus, kes kirjutas endale tabelisse 2:1 võidu. Suvepealinlastele päästis võidupunktid Tõnis Vihmoja 88. minuti värav, kellele see oli ühtlasi ka hooaja esimeseks tabamuseks.

Kui Pärnu paikneb 33 punktiga teisel tabelireal, siis liidrikohalt leiame endiselt 46 punktiga TJK Legioni, kes oli 17. voorus 2:1 üle oma seni lähimast jälitajast Flora U21-st, kes omakorda kaotuse tulemusena teiselt kohal neljandale langes. Sarnaselt Florale on 31 punkti senise hooajaga kogunud Kohtla-Järve JK Järve, kes jäi viimati Kalev U21 vastu küll kaotusseisu, kuid suutis siis Duvan Mosquera Torrese kahe värava toel 3:1 võidu võtta.

Teistes 17. vooru mängudes nähti aga viigilisi tulemusi. Alustuseks leppisid Tartu derbis 1:1 viiki Welco ja Tammeka U21, kelle lahingut oli Tamme staadionile kogunenud vaatama 192 inimest. Sealjuures löödi mõlemad väravad ära juba 7. minutiks - kui Frankline Okoye viis Tammeka U21 4. minutil juhtima, siis kolm minutit hiljem kirjutas Welco särgis lõpptulemuse tabloole Rain Näkk.

Vooru väravaterohkeimas kohtumises tegid aga 3:3 viigi Levadia U21 ja Rakvere Tarvas. Sealjuures olid Levadia noored võitnud avapoolaja 3:0, kuid alates 70. minutist olid Tarva poolelt järjepanu täpsed Siim Rannamäe, Alari Aunapuu ning Aleksei Belov, kelle hilised väravad Tarvale ka viigipunkti päästsid.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.