08

05.2018

09:38

Esiliigas toimus pühapäeval ja esmaspäeval viis kohtumist ning vooru telemängus võttis Rakvere Tarvas 3:2 võidu Maardu Linnameeskonna üle.

Tarvas asus kohtumist juhtima 17. minutil, kui Kaarel Saar saatis karistuslöögijärgses olukorras palli vastaste võrku. Vaid kümme minutit hiljem oli Rakvere eduseis kaheväravaline, kui täpne oli German-Guri Lvov. Enne poolajavilet suutis Maardu kaotusseisu vähendada, kui penalti realiseeris Ilja Zelentsov. Rakvere sai oma kolmanda tabamuse kirja 80. minutil, kui jala sai valgeks Mario Kuokkanen. Maardu sai lisaminutitel tänu Ilja Kassjantšukile küll ühe värava veel kirja, kuid enamaks jaksu ei jätkunud ning üheksa võidu kõrvale teeniti ka hooaja teine kaotus.

Pühapäeval peeti liigas neli mängu. FC Elva alistas koduväljakul 3:0 Keila JK.Väravad said kirja Tarvo Timm ja Paul-Feliks Frei ning üks tabamustest oli Keila omavärav. Tabelis teist kohta hoidev FC Flora U21 suutis samuti võtta 3:0 võidu FC Santose üle. Mikk Valtna kaks tabamust tõid JK Welcole hooaja kolmanda võidu, kui Tamme staadionil peetud kohtumises alistati Tallinna Kalev U21. FCI Levadia ja Nõmme Kalju duubelmeeskonnad omavahelises kohtumises paremat välja ei selgitanud ning leppisid 1:1 viiki.

Esiliiga seniseid tulemusi ja tabeliseisu saab vaadata SIIT.