08

05.2017

11:36

Sillamäe Kalev ja Narva Trans kohtusid Sillamäe muruväljakul teises järjestikuses derbimängus. Kui esimesel korral suutis Trans võidupunktid koju jätta, siis korduskohtumises mängiti välja 1:1 viik.

Esimest korda sel hooajal sai Sillamäe mängida koduväljakul, kuid esimese poolaja lõpuks tundus, et see Kalevit ei aita, sest Ioan Yakovlev viis Transi poolajapausile 1:0 eduseisus. Teisele kolmveerandtunnile tuli Kalev vastu aktiivselt ja 53. minutil saatis neid ka edu, kui Aleksandr Volkov suunas Oleksandr Sukharovi täpse söödu väravasse. Kalev ajas suure hooga taga ka võiduväravat, ent selleni ei jõutud ning lõpptulemuseks viik ja jagatud punktid.

Sillamäe on nüüd kümne vooruga kogunud kuus punkti ja asub üheksandal kohal, Trans on 17 punktiga neljandal positsioonil.

Vaata videokokkuvõttest Sillamäe - Transi mängu väravaid ja parimaid hetki.