20

04.2021

22:47

VIDEO | Tulevik ja Flora tegid Viljandis vägeva 3:3 viigi

Premium liigas peeti teisipäeval tõeline põnevuslahing Viljandi kunstmurul, kus kohalik JK Tulevik viigistas Tallinna FC Floraga 3:3.

Flora sai mullu Premium liigas oma hooaja ainsa kaotuse just Viljandis, kui vastasele jäädi alla 1:2. Tänane mäng oli paljuski sarnane – Flora endine mängija Kristjan Kask viis Viljandi kahel korral juhtima ja Flora ridades oli penaltist täpne Rauno Sappinen.

Kase avavärav sündis 14. minutil, aga avapoolaeg lõppes tänu Henri Välja ilusale kauglöögile 1:1.

Kask viis Viljandi taas ette 52. minutil, kuid eduseis püsis tablool loetud minutid, sest Sappinen suutis penaltist viigistada.

Tundus, et valitsev meister võtab jõuga oma, kui 86. minutil lõi standardolukorra järel õnnetu omavärava Kaimar Saag, kuid Viljandi hiliseks kangelaseks tõusis Ganiu Atanda Ogungbe, kes suutis 90. minutil viigistada.

Flora kaotas esmakordselt tänavusel hooajal punkte ning kolme vooruga on neil kirjas seitse punkti. Viljandi on käinud väljakul kuuel korral ja teeninud viis punkti.