12

09.2018

21:54

A. Le Coq Arenal vihmastes oludes peetud väikeste karikavõistluste finaalis tuli võitjaks III liiga meeskond Saue JK, alistades II liigas mängiva Raasiku FC Jokeri.

Väravateta avapoolaja järel asus Saue kohtumist juhtima Saue 65. minutil – keskkaitsja Henrik Kummeri hea läbisöödu realiseeris külma närviga Janar Pajo, lüües palli kindlalt alumisse nurka. Pärast avaväravat jätkus Saue surve, kui mitmel korral jõuti ohtlikult Raasiku karistusalasse.

Saue eduseis suurenes 78. minutil. Taas oli aktiivne Pajo, kelle pealelöögi püüdmisega oli Raasiku väravavahil Georg Koppelil raskusi ning puuriluku kätest tagasi põrkunud palli lükkas väravasse Holger Suvi. Selle seisuga mäng ka lõppes ning Saue kindlustas endale 2:0 võiduga karika.

Raasiku kapten Andre Ilves tõdes pärast mängu Soccernetile, et tulemus valmistas pettumust. „Ootasime ja lootsime kindlasti rohkemat, kui välja tuli. Oleksime tahtnud rohkemat, aga jäi väsimuse taha. Saue oli kindlasti parem.”

Saue avavärava autori Janar Pajo sõnul toimis nende mänguplaan hästi, „Rääkisime algusest peale, et lähme ülevalt peale ja lõpuks see toitis. Me ei lasknud neil tagant lahti mängida ja üritasime sellega nende mängu tappa. Saime ühe värava löödud ja tundus, et vastane väsis rohkem ära ja lõpuks saime ka teise kirja. Meil õnnestus täna kõik.”

Kohtumise protokolliga saab tutvuda siin.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid hetki, lisaks mängujärgsed intervjuud Raasiku kapteni Andre Ilvese ja Saue mängija Janar Pajoga.