18

03.2019

01:09

VIDEO | Viimsi alistas Auguri lisaajal ja jõudis finaali!

Betsafe saaliliigas jõudis finaali Viimsi FC Smraha, kes alistas teistkordselt Tallinna SK Augur Enemati. Viimsi oli võitnud avakohtumise Kristiine Spordihallis 3:1 ning mängis viimati vastase Viimsis lisaajal üle 4:3.

Kohtumise avavärava eest hoolitses 14. minuti alguses Artur Makarov, kes lõi palli väravasse otse õhust pärast Sergei Kostini head söötu. Poolajasireeniks oli seis 1:1 viigis, kui mõnikümmend sekundit pärast Makarovi tabamust leidis Vladislav Tšurilkini poolt teele pandud löök tee Mark Boskini väravasse.

Auguril õnnestus 27. minuti alguses juhtohjad haarata, kui Madis Rajando pika viske suunas peaga väravasse Aleksandr Starodub. Viimsi suutis mõned minutid hiljem viigistada tänu Makarovile ning 31. minuti lõpus mindi omakorda juhtima (3:2). Augur suutis lendava väravavahiga mängides kohtumise lisaajale viia, kui 44 sekundit enne lõpusireeni lõi peatamatu palli Boskini ristnurka Eerik Reinsoo.

Lisaajal oli Auguril kasutada ka 10 meetri penalti, kuid Boskin suutis Tšurilkini löögi peatada. Võtmehetkeks osutus esimese lisaaja viimased sekundid, kui Rajando eksis karistusalas määruste vastu, teenis teise kollase kaardi ning järgnenud penalti realiseeris Jevgeni Merkurjev. Tema penalti jäi lisaaja ainsaks tabamuseks ning Viimsi pääses seeria 2:0 võiduga finaali, kus vastaseks on valitsev meister FC Cosmos. Augur mängib pronskikohtumist Cosmosele seeriaga 0:2 alla jäänud Tartu Ravens Futsal EMÜ SK-ga.

Finaalseeria ja pronksimängu toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

Tänane Viimsi - Augur mäng on järelvaadatav Õhtulehe portaalist.