09.2020

09:35

VIDEOD | 2:1 võit kergitas Levadia hetkel 3. kohale

Premium liigas peeti möödunud nädalavahetusel neli 21. vooru mängu.

Voor sai alguse laupäeva pärastlõunal, kui Viljandi Tulevik mängis võõrsil 1:0 üle Narva Transi. Võiduvärava lõi 74. minutil Nikita Komissarov, 17 minutit varem oli Trans Aleksandr Zakarliuka teise kollase kaardi tõttu jäänud ka vähemusse. Tulevik jätkab nüüd 27 silmaga 5. tabelireal, Trans jääb 20 punkti juures 7. positsioonile.

Teises samaaegses mängus sai väärt võidu kirja Tartu Tammeka, kes alistas kahe penalti toel 2:1 Tallinna Kalevi. Kodumeeskond Kalev asus kohtumist küll 14. minutil tänu Hannes Anieri väravale 1:0 juhtima, aga Tauno Tekko ja Tristan Koskori penaltid vastavalt 44. ja 85. minutil viisid kolm punkti ikkagi taaralinna. Võidu järel jätkab Tammeka 23 punktiga 6. positsioonil, Kalev peab 9 silma juures leppima 10. kohaga.

Laupäeva viimases kohtumises pakkusid tulise lahingu FC Kuressaare ja TJK Legion, kelle omavaheline mõõduvõtt lõppes 2:2 viigiseisul. Kodumeeskond Kuressaare haaras mängu ohjad esimesel poolajal enda kätte ning läks kohtumist tänu Sander Lahe ja Märten Pajunurme väravatele ka 18. minutiks 2:0 juhtima. Teisel kolmveerandtunnil suutis Legion siiski mängu tagasi tulla ning Dmitri Kovtunovitši ja Nikita Andreevi tabamused vastavalt 54. ja 56. minutil päästsid külalistele viigipunkti. 21 mängu järel jätkab Legion 17 silmaga 9. kohal, Kuressaare edestab neid hetkel ühe punktiga.

Nädalavahetuse viimane kohtumine peeti eile pärastlõunal A. Le Coq Arenal, kui FCI Levadia võttis A. Le Coq Arenal vastu Nõmme Kalju. 2:1 võiduga sai väljakult lahkuda kodumeeskond Levadia, kelle särgis olid vastavalt 4. ja 48. minutil täpsed Gando Biala ja Iurii Kolomoiets. Kalju värava sai 23. minutil enda nimele Aleksandr Volkov. Võidu tulemusena kerkis Levadia hetkel ka 41 punktiga 3. kohale, kuid Kalju jääb neist kahe vähempeetud mängu juures maha vaid 3 silmaga.

Premium liiga 22. vooru mängud peetakse tuleval nädalavahetusel, 26. ja 27. septembril. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.