19

09.2018

12:34

VIDEOD: avapoolaja kaotanud Kalju alistas võõrsil Kuressaare, intervjuud Subbotini ja Valmasega

Liigatabeli liider Nõmme Kalju võitis võõrsil 4:2 Kuressaaret.

Kuressaare asus mängu 28. minutil Sander Seemani väravast juhtima ja Kalju meeste omavärav andis kodutiimile 33. minutiks juba 2:0 eduseisu. Enne poolajapausi lõi Kalju ühe värava siiski tagasi, kui täpne oli Marko Brtan.

Teisel poolajal realiseeris Maximiliano Achille Ugge 55. minutil penalti ja 64. ning 75. minutil lisasid oma väravad vastavalt Igor Subbotin ja Ellinton Antonio Costa Morais.

Kalju poolt nentis värava löönud Igor Subbotin, et Kalju mängis kohtumise alguses lohakalt. Raskest seisust suudeti välja tulla tänu sellele, et poolajal suudeti ennast hästi motiveerida.

Elari Valmas ütles Kuressaare poolt, et kuigi esimesel poolajal suudeti näidata distsiplineeritud mängu, muututi hiljem siiski hooletuks.