25

02.2020

11:25

VIDEOD | Coolbet saaliliiga play-off mängude avavaatustes saatis edu Narvat ja Cosmost

Coolbet saaliliigas alustati veerandfinaalseeriatega, kui Narva United FC oli kodus kindlalt üle JK Kohilast ning FC Cosmos alistas penaltiseeria järel Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonna.

Narva oli Kohilast parem tulemusega 9:0, avapoolaeg võideti kolme väravaga. Iurii Topchienko lõi viis väravat ja andis ühe resultatiivse söödu. Renat Osmanov lisas kaks väravat ja ühe resulatiivse söödu ning Mykhailo Romanov sai kirja ühe värava ja lausa neli resultatiivset söötu. Kahe võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub 27. veebruaril kell 20.30 Kohilas. Mängust teeb otseülekande jalgpall.ee.

Pühapäeval läksid teises veerandfinaalis vastamisi Ravens – Cosmos, kui pärast 3:3 lõppenud normaal- ja lisaaega oli Cosmos vastasest üle penaltiseerias. Ravens Ares Security läks Andrei Tjunini ja Raul Rebase väravatest matši 2:0 juhtima ning võitis avapoolaja 2:1. Cosmos suutis mängu 33. minutil 3:2 juhtima minna, kuid Gevin Kalmi tabamus 37. minuti alguses viis mängu lisaajale. Lõpuks oli penaltiseerias Kalm ainus, kelle löögi suutis Vadim Belyakov tõrjuda, ning Cosmos võitis 7:6. Paari teine vaatus toimub reedel kell 20.30 Viimsi Kooli Spordikompleksis ning mängule saab otsepildi vahendusel kaasa elada jalgpall.ee vahendusel.