07.2020

14:15

VIDEOD | Esiliiga liidrid kaotasid 13. voorus punkte

Esiliigas peeti eile õhtul maha 13. vooru lahingud.

Punkte kaotasid sedapuhku kaks tabeliliidrit Maardu Linnameeskond ja Nõmme United. FC Elva vastu 1:1 viigiga leppinud Maardu asus kohtumist küll 6. minutil tänu Nikita Brõlini tabamusele juhtima, kuid Paul-Feliks Frei 53. minuti täpne penalti päästis külalistele punkti. Maardu jätkab 13 vooru järel 31 punktiga liidrikohal, Elva leiab end 19 silma juures 4. tabelirealt.

29 punktiga järgneb Maardule Nõmme United, kes tegi eile 1:1 viigi tabeli viimase Kohtla-Järve JK Järvega. Raimond Eino viis Unitedi küll võõral väljakul 66. minutil juhtima, aga Erik Kruglovi 88. minuti penalti tõi Kohtla-Järvele tabelisse hooaja kolmanda viigi. 25 punktiga leiame 3. kohalt Pärnu Vapruse, kes suutis eile võõrsil kaotusseisust välja tulla ning alistada 2:1 Tartu Tammeka U21 tiimi. Võitjate poolelt olid täpsed Kristen Saarts ja Henri Hanson.

Kolm punkti kirjutas tabelisse ka Flora U21, kes alistas eile võõrsil 3:1 Vändra Vapruse ning tõusis seeläbi 5. kohale. Võidurõõmu tundis ka Pärnu Jalgpalliklubi, kes mängis Kein Makovei kahe värava toel 2:0 üle FCI Levadia U21 tiimi.

Esiliiga kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.