13

07.2020

12:13

VIDEOD | Esiliigas võidutsesid favoriidid

Esiliigas võidutsesid 11. voorus meeskonnad, kes moodustavad hetkel tabeli esiviisiku. Dramaatilise võidu sai Maardu Linnameeskond, kes oli 90 minuti täitumisel JK Tammeka U21 vastu 0:1 kaotusseisus, kuid suutis lisaminutite väravavatega võtta 2:1 võidu.

Mark Trubatšov viis 73. minutil Tartu meeskonna juhtima, kuid Klimentii Boldyrev viigistas mänguseisu ja kuuendal lisaminutil lõi võiduvärava Vladislav Ogorodnik.

Maardu lõpuminutite väravad olid halvaks uudiseks FC Nõmme United, kes on tabelis Maardu lähim jälitaja. Teistkordselt sel hooajal FC Flora U21 vastu kaotsseisu jäänud FC Nõmme United kordas taas oma edu, kui lõpuks võeti konkurendi vastu 2:1 võit. Nõmmet ja Maardut lahutab tabelis viis punkti.

FC Elva mängis kodus 4:0 üle FCI Levadia U21 võistkonna. Seis 3:0 oli tablool juba esimese 25 minutiga. Elva möödus võidu toel Levadiast ka liigatabelis.

Tabeli kolmas meeskond, Pärnu JK Vaprus, oli võõral väljakul laupäeval kindlalt 5:0 üle tabeli punasest laternast Kohtla-Järve JK Järvest. Kübaratriki sai kirja Ronaldo Tiismaa.

Esiliiga vooruga tehti algust neljapäeval, kui Vändra JK Vaprus mängis kodus 3:2 üle Pärnu Jalgpalliklubi

Esiliiga tabeliseisu ja senised tulemused leiab SIIT.