10.2020

15:30

VIDEOD | Esinelik oli Esiliiga 25. voorus võidukas

Esiliigas peeti möödunud nädalalõpul 25. vooru kohtumisi.

Voor sai alguse 1. oktoobril, kui Soccernet.ee telemängus kohtusid Pärnu Jalgpalliklubi ja FC Elva. Väärtuslikud punktid kirjutas tabelisse külalismeeskond Elva, kes sai koduteele asuda 3:0 võiduga. Elva särgis said jala valgeks Devid Lehter, Kaarel Tinn ja Nikita Karasjov. Väärib ka märkimist, et alates 54. minutist pidi Pärnu Jalgpalliklubi mängima vähemuses, kui punase kaardiga saadeti väljakult minema Silard Simanis.

Kui Elva paikneb hetkel 37 punktiga 4. tabelireal, siis 42 silmaga leiame 3. positsioonilt Nõmme Unitedi, kes alistas laupäeval 8:1 Kohtla-Järve JK Järve. Kübaratrikiga sai võitjate poolelt maha Raimond Eino. Unitedi ees paikneb 2. kohal 52 punkti kogunud Maardu Linnameeskond, kes teenis kodumurul 3:1 võidu FCI Levadia U21 üle. Kaks tabamust sai antud matšis enda nimele liiga parim väravakütt Ilja Zelentsov, kelle hooaja kogusaldo 18 tabamuse peale tõusis.

Tabeli tipust leiame Maardust kaks mängu enam pidanud Pärnu Vapruse, kes pärast laupäevast 1:0 võitu FC Flora U21 tiimi üle 54 punkti peale kerkis. Võiduvärava lõi antud kohtumises 66. minutil Virgo Vallik. Vooru viimases matšis sai samuti 1:0 võidu kirja Vändra Vaprus, kes alistas tänu Martin Pärna 55. minuti tabamusele kodumurul Tartu Tammeka U21 meeskonna. Tänu võidule kerkis Vändra hetkel 26 punktiga 8. kohale, Tammeka U21 jätkab 34 punktiga 5. tabelireal.

Esiliiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.