05

04.2018

11:55

VIDEOD: FCI Levadia ja Kalju tuline viik, intervjuud Hundilt, Rogicilt ja Frantcevilt

Premium liiga 7. vooru viimases mängus leppisid tulises mängus 2:2 viiki FCI Levadia ja Nõmme Kalju.

Kohtumise skoori avas 35. minutil Ellinton Antonio Costa Morais, kes realiseeris Kalju poolt penalti. Teisel poolajal viis Rimo Hunt 59. minutil oma uue kodumeeskonna 2:0 ette, kuid Nikita Andreevi 74. ja  Aime Marcelin Gando Biala 80. minuti tabamused tegid lõppseisuks 2:2.

FCI Levadia peatreener Aleksandr Rogic ütles kohtumise järel, et tegemist oli võitlusliku ja närvilise mänguga, mida tema hoolealused ei suutnud alustada nii hästi, kui loodeti. Lisaks kiitis Rogic oma mehi teise poolaja ning selle eest, et kaheväravalisest kaotusest välja tuldi.

Nõmme Kalju peatreener Sergei Frantcev nentis omakorda, et Kaljul oli veidi rohkem võimalusi, kuid tuleb au anda vastastele, kes suutsid tema meeskonnale siiski kaks väravat tagasi lüüa.

Endine FC Levadia mängija Rimo Hunt, kes mängib sel hooajal esimest aastat Kalju eest, ütles omalt poolt, et eduseisu mahamängimise järel on paraku tunne, justkui oleks peksa saanud. Ta lisas, et mängule sai saatuslikuks teine poolaeg, kus FCI Levadia suutis Kalju mängu rohkem mõjutada ning Nõmme Kalju meeskond hakkas lagunema.