20

06.2017

12:14

VIDEOD: FCI oli koduväljakul Transi vastu võidukas, intervjuud

17. vooru avakohtumises suutis FCI Tallinn koduväljakul alistada Narva Transi 4:1.

Kohtumise avavärav sündis juba viiendal minutil, kui Albert Prosa saatis terava nurga alt Artur Kotenko selja taha. Vaid kolm minutit hiljem oli taas täpne Prosa, kes Kirill Nesterovi antud söödu järel leidis ennast üksinda vastaste värava alt ning lükkas ühe puutega palli võrku.

Väravaid jätkus ka teise poolaega, kui esmalt vähendas Transi kaotusseisu ühe värava võrra Ilia Ferapontov. Seejärel suutis FCI taas oma paremuse maksma panna ning Pavel Dõmovi ja Vladimir Voskoboinikovi väravad vormistasid kohtumise lõppseisuks 4:1.

FCI paikneb 17. vooru järel 27 punktiga neljandal positsioonil ning Trans asub koht allpool 24 punktiga.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja ohtlikemaid momente. Lisaks mängujärgsed intervjuud Transi väravavahi Kotenko ja FCI ründaja Prosaga.