20

06.2017

09:45

VIDEOD: Flora alistas tänu Sappineni väravatele Kalju, intervjuud

Tallinna Flora võõrustas 17. vooru olulises kohtumises Nõmme Kalju meeskonda ning tänu Rauno Sappineni kahele tabamusele võideti mäng 2:0.

Skoor avati 16. minutil, kui Mihkel Ainsalu söödu järel pääses Sappinen üks ühele Vitali Telešiga ning Flora ründaja mängis puurilukust mööda ja lahendas olukorra rahulikult.

Oma teise tabamuse sai Sappinen kirja 83. minutil, kui sarnaselt esimesele väravale pääses ründaja vastaste kaitsjate vastu jooksma ning suutis palli Kalju väravavahist mööda lükata.

Selle võiduga on Floral nüüd koos 47 punkti ning teisel kohal olevat Levadiat edestatakse nelja punktiga. Kalju jääb kolmandana liidrist maha 11 punktiga.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise parimaid momente ja väravaid. Lisaks mängujärgsed intervjuud Kalju kaitsja Karl Mööli ja väravate autori Rauno Sappineniga.