10.2019

11:00

VIDEOD: Flora edu tabeli tipus kasvas 10 punktile

Premium liigas peeti möödunud nädalavahetusel olulisi lahinguid nii tabeli tipus kui teises pooles.

Vooru alustuseks sai näha tabeli tagumise neliku omavahelisi lahinguid, kus väärt võidu sai kirja FC Kuressaare. Nimelt suutsid saarlased koduväljakul koguni 4:1 alistada Viljandi Tuleviku, tõustes seeläbi 23 punktiga kohe 7. tabelireale. 22 silmaga jätkab nende selja taga just Tulevik.

21 punktiga leiame 9. positsioonilt Tallinna Kalevi, kes pidas viimati kõva lahingu Maardu Linnameeskonnaga. Tuline heitlus lõppes 2:2 viigiseisul, mille tulemusena Maardu Linnameeskond 17 punktiga endiselt tabeli viimase kohaga leppima peab.

Laupäeva viimases kohtumises teenis minimaalse 1:0 võidu tabeliliider FC Flora, kes suutis üle kahe aasta A. Le Coq Arenal alistada Narva Transi. Võiduvärav kirjutati 54. minutil Mihkel Ainsalu nimele.

Pühapäeva avas 3.-4. koha tiimide lahing Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju vahel. Tuline võitlus lõppes valitseva meistri Kalju 1:0 võiduga, kellele tõi kolm punkti Max Andrew Mata 10. minuti värav. Premium liigas kaotuseta seeria 28-mänguliseks pikendanud Kalju tõusis nüüd 70 punktiga kolmandale kohale, Paide jääb 68 silma juures neljandale tabelireale.

71 punktiga leiame Kalju eest teiselt kohalt FCI Levadia, kes pidi 32. vooru lõpetuseks leppima 1:1 viigiga Tartu Tammeka vastu. Kui Yurii Tkachuk viis Levadia 55. minutil juhtima, siis võidupunktid röövis kodumeeskonnalt Sten Reinkort, kes 80. minutil palli Sergei Lepmetsa selja taha saatis.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.