05.2018

07:46

VIDEOD: Flora ja Kalju tegid tulise viigi, intervjuud Vihmannilt ja Elhilt

Premium liigas viigistasid 12. voorus FC Flora ning Nõmme Kalju.

37. minutil avas Kalju poolt mänguskoori Vlasiy Sinyavskiy, kuid 58. minutil tõi Frank Liivak tabloole viigiseisu. Ellinton Antonio Costa Morais' 62. minuti tabamus viis Kalju taas juhtima, aga Zakaria Beglarishvili 66. minuti penalti viigistas jällegi seisu. Madis Vihmann oli Flora poolt see, kes 85. minutil omakorda rohevalged ette viis, aga Trevor Elhi neljanda üleajaminuti värav tegi lõppseisuks siiski 3:3.

Madis Vihmanni sõnul oli tegemist valusa tulemusega, sest kuigi Floral õnnestus kaks korda kaotusseisust välja tulla, anti võidupunktid viimasel hetkel siiski ära.

Nõmme Kaljule viigi toonud Trevor Elhi ütles, et kõikide jaoks oli tegemist väga huvitava mänguga, kuid rahul ei saa olla sellega, et enda selja taha lasti lüüa kolm väravat.