06.2020

09:40

VIDEOD │ Flora ja Levadia vahe kasvas enne kolmapäevast derbit kolmele punktile

Premium liigas peeti möödunud nädalalõpul 7. vooru mänge.

Voor sai alguse reede õhtul, kui valitsev meister FC Flora võttis kodumurul vastu Viljandi Tuleviku. Kolme punktiga lahkus väljakult kodumeeskond Flora, kelle särgis olid 3:0 võidumängus täpsed Vlasiy Sinyavskiy, Rauno Sappinen ja Mark Anders Lepik. Flora jätkab nüüd 19 silmaga tabeli tipus, Tulevik jääb 9 punkti juures 5. kohale.

Laupäeva esimeses matšis võõrustas FCI Levadia A. Le Coq Arenal Tartu Tammekat. Põneva stsenaariumiga kohtumist asus 4. minutil Tristan Koskori väravast juhtima Tammeka. 31. minutil lõi Zurab Ochigava tabloole 1:1 viiginumbrid, kuid esimese poolaja lõpus jättis sama mees teise kollase kaardiga Levadia vähemuses mängima. Selle kasutas Tammeka ka 82. minutil ära, kui palli saatis võrku Patrick Genro Veelma. 89. minutil saadeti omakorda teise kollase kaardi väljakult ära Tammeka mängumees Sten Reinkort, misjärel Levadia 90+2. minutil tänu Oleksandr Safronovi tabamuse ka 2:2 viigi päästa suutis. Levadia jätkab nüüd 16 punktiga teisel kohal, Tammeka jääb 8 silmaga 6. tabelireale.

Laupäeva lõpetuseks läksid Saaremaal vastamisi FC Kuressaare ning TJK Legion. Mõlemapoolsete võimalustega kohtumises, kus 40. minutil eksis Denis Vnukov ka penaltipunktil, jäid väravad siiski löömata ja 0:0 viigiga teenisid mõlemad tiimid tabelisse ühe lisapunkti. Kuressaare jätkab nüüd 7 punktiga 7. kohal, Legion hoiab 5 punktiga 9. positsiooni.

Pühapäevase mängupäeva avas 4:0 võiduga Nõmme Kalju, kes alistas Kadrioru staadionil Tallinna Kalevi. Kaks tabamust said kirja nii Vladyslav Khomutov kui Kaspar Paur. Pauri viimane värav 90+2. minutil sündis sealjuures kaunist käärlöögist. Kalju jätkab nüüd 15 punkti juures 3. tabelireal, Kalev leiab end 7 silmaga 8. kohalt.

ETV2 telemängus kohtusid pühapäeva pärastlõunal Paide Linnameeskond ja Narva Trans. Kohtumist asusid 11. minutil juhtima külalised Narvast, kelle särgis oli penaltipunktilt täpne Aleksandr Zakarliuka. 27. minutil realiseeriti järjekordne penalti, kui värava sai kirja Paide Linnameeskonna mängumees Siim Luts. 73. minutil tõi Paidele 2:1 võidu Kristofer Piht, kes palli värava ees peaga võrku saatis. Paide tõusis nüüd 12 punktiga 4. tabelireale, Narva jätkab 2 silmaga 10. positsioonil.

Premium liiga jätkab 8. vooru mängudega juba sel teisipäeval ja kolmapäeval. Sealjuures saab kolmapäeva õhtul näha ka esineliku omavahelisi lahinguid. Kell 19.00 kõlab avavile Nõmme Kalju - Paide Linnameeskond mängus ning kell 19.30 saab alguse FC Flora - FCI Levadia omavaheline derbi. Premium liiga kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.