19

08.2017

09:05

VIDEOD: Flora lõi Paidele kolm, intervjuud peatreeneritega

Tallinna FC Flora võõrustas Premium liiga 25. voorus Paide Linnameeskonda ning mängus saatis edu koduvõistkonda, kes võitis kohtumise 3:0.

Esimest väravat tuli oodata 33. minutini, kui Martin Miller liikus mööda vasakut äärt üles ning leidis sööduga kastis Zakaria Beglarishvili, kes saatis palli Magnus Karofeldile püüdmatult väravasse.

69. minutil tegi Rauno Sappinen seisuks 2:0, lüües peaga väravasse Beglarishvili tsenderduse. Oma teise ja Flora kolmanda värava lõi Sappinen 77. minutil, saades taaskord hea söödu Beglarishvililt ning väravavahiga üks ühele olukorras Sappinen ei eksinud.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid hetki. Lisaks mängujärgsed intervjuud Flora peatreeneri Arno Pijpersi ja Paide juhendaja Vjatšeslav Zahovaikoga.