08.2020

09:45

VIDEOD | Flora teenis Premium liigas 8. järjestikuse võidu

Premium liigas peeti laupäeval ja pühapäeval neli kohtumist.

Mängunädal sai alguse laupäeva õhtul, kui tabeliliider FC Flora võõrustas A. Le Coq Arenal TJK Legionit. Tänu Rauno Sappineni 40. minuti täpsele penaltile teenis Flora 538 pealtvaataja ees 1:0 võidu. 8 liigamängu järjest võitnud Flora jätkab nüüd 52 punktiga tabeli tipus, Legion jääb 13 silmaga 9. tabelireale.

Pühapäevase mängupäeva avasid omavahelise lahinguga Narva Trans ning FC Kuressaare. Kreenholmi staadionile kogunenud 315 pealtvaatajat aga sedapuhku väravaid ei näinud ning 0:0 viigiga kirjutasid mõlemad tiimid tabelisse ühe lisapunkti. Trans jagab seeläbi 20 punktiga 6.-7. kohta, Kuressaare leiab end 17 punktiga 8. tabelirealt.

Vooru telemängus teenis väärt võidu Paide Linnameeskond, kes alistas kodumurul 3:1 Tartu Tammeka. Tristan Koskor viis külalised küll 11. minutil juhtima, aga 36. minutiks põlesid tablool juba kodumeeskonna 3:1 juhtnumbrid. Kahe tabamusega sai Paide särgis hakkama nende värske täiendus Deabeas, kellele see oli ka Premium liiga algkoosseisu debüüdiks. Lõppseisu vormistas 36. minutil oma hooaja 12. tabamusega Edrisa Lubega.

Eilses viimases kohtumises kirjutas kolm punkti tabelisse FCI Levadia, kes mängis A. Le Coq Arenal 3:0 üle Tallinna Kalevi. Võitjate poolelt olid täpsed Iurii Kolomoiets, Robert Kirss ning Manucho. 19 mänguga on Levadia nüüd kogunud 35 punkti, mis annab neile tabelis 4. koha. Kalev peab 9 punkti juures leppima 10. positsiooniga.

Premium liiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.