29

05.2017

00:02

VIDEOD: Flora teenis Sillamäe üle napi võidu, intervjuud

14. vooru avakohtumises läksid A. Le Coq Arenal vastamisi FC Flora ja Sillamäe Kalevi meeskonnad. Flora suutis koduväljakul Kalevi 3:2 alistada.

Kodumeeskonna jaoks ei alanud kohtumine kõige paremini, kui vastaste värava all tekitati küll ohtlikke olukordi, ent skoori avas esimesena Kalev. 4. minutil saatis Daniil Ratnikov karistusala joone lähedalt palli Mait Toomile püüdmatult värava alumisse nurka. 15. minutil vastas sellele Zakaria Beglarishvili, kes läbi Rauno Sappineni ja Maksim Gussevi kenasti löögile mängiti ning grusiin lõi kindla närviga palli väravasse. Poolaeg oli lõppemas viigilise tulemusega, kuid lisaminutitel lõi Madis Vihmann Gussevi antud nurgalöögi peaga sissse.

56. minutil oli resultatiivne Martin Miller ning viis florakad kohtumist juhtima 3:1. Sillamäe sellega veel lõplikult murtud polnud, sest 70. minutil vähendas Makim Lipin nende kaotusseisu. Rohkemaks neil aga jaksu ei jätkunud ning Flora pikendas oma võitude seeriat 12 mänguni.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ning lisaks mängujärgsed intervjuud Brent Lepistu ja Maksim Lipiniga.