06.2020

09:45

VIDEOD | Flora tõusis 5. vooru järel Premium liiga liidriks

Premium liigas tõmmati eile joon alla 5. voorule, kui platsile tulid Nõmme Kalju - FCI Levadia, Narva Trans - Viljandi Tulevik ning Paide Linnameeskond - FC Flora.

Kell 19.00 alanud matšis teenis koduplatsil väärt võidu Nõmme Kalju, kes alistas Igor Subbotini ja Ivan Lobay väravate toel 2:0 külla sõitnud Levadia. Levadiale oli see ühtlasi hooaja esimeseks kaotuseks - 5 vooru järel jätkavad mõlemad tiimid 12 punkti peal, jagades seeläbi 2.-3. positsiooni.

Teises samaaegses kohtumises sai samuti 2:0 võidu kirja Viljandi Tulevik, kellele tõi Narva Kreenholmi staadionilt kolm punkti Pavel Marini kaks täpset penaltit. Trans jääb nüüd 5 vooru järel 1 punktiga 10. tabelireale, Tulevik jagab 6 silma juures 6.-8. kohta.

Vooru telemängus võttis Paide Linnameeskond kodumurul vastu valitseva meistri FC Flora. Võitluslikult mängust väljus 3:1 võiduga külalismeeskond Flora, kelle särgis oli kahel puhul täpne Rauno Sappinen, 90+2. minutil vormistas lõppseisu Konstantin Vassiljev. Paide poolelt sai esimese poolaja lõpus jala valgeks Siim Luts. 5 vooru järel tõusis Flora 13 punktiga ka tabeli tippu, Paide jätkab 6 punkti juures koos Viljandi Tuleviku ja Kuressaarega 6.-8. positsioonil.

Premium liiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin. 6. vooru mängudega jätkatakse juba sel nädalavahetusel, 6.-7. juunil.