08.2020

10:05

VIDEOD | Iluvärav Elvat kaotusest ei päästnud

Esiliigas peeti eile maha 18. vooru mängud.

Vooru keskses kohtumises läksid vastamisi kaks tabeliliidrit Maardu Linnameeskond ning Nõmme United. Edu saatis sedapuhku kodumeeskond Maardut, kes alistas 421 pealtvaataja ees külalised 3:0. Jala said võidumängus valgeks Vadim Mihhailov, Vitali Gussev ja Ilja Zelentsov. Maardu jätkab nüüd 40 silmaga esikohal, United jääb neist maha 4 punktiga.

Nõmme United jagab 36 punkti juures 2.-3. kohta koos Pärnu Vaprusega, kes mängis eile 541 pealtvaataja ees 2:1 üle FC Elva. 12. minutil asus Elva kohtumist juhtima tänu Devid Lehteri kaunile käärlöögile, kuid kaks minutit hiljem jäid külalised vähemusse, kui punase kaardiga saadeti platsilt ära Martin Thomson. 16. minutil põlesidki tablool 1:1 viiginumbrid, kui täpne oli Enrico Veensalu. 58. minutil lõi 2:1 võiduvärava Kristen Saarts, kellele see oli hooaja 7. tabamuseks.

26 punktiga leiab end 4. tabelirealt FC Flora U21, kes leppis eile kodumurul 0:0 viiki Pärnu Jalgpalliklubiga. 3:2 võidu sai aga kirja neist kolme punktiga maha jääv Vändra Vaprus, kes alistas võõrsil Kohtla-Järve JK Järve. Sealjuures juhtis Vändra kohtumist juba avapoolaja lõpuks 3:0 ning kuigi Danila Tsõgankov lõi mägu lõpus kaks väravat tagasi, siis punkti enam Järvel päästa ei õnnestunud. 3:2 võiduga kirjutas kolm punkti tabelisse ka Tartu Tammeka U21, kes alistas võõrsil FCI Levadia U21 meeskonna. Võiduvärava lõi 90+1. minutil Martin Jõgi, kellele see oli augustikuu jooksul juba seitsmendaks tabamuseks.

Esiliiga jätkab 19. vooru mängudega 23. ja 24. augustil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.