30

09.2018

22:55

VIDEOD: Kalev ja Flora tegid kaasahaarava viigi, intervjuud Henni, Arbeiteri ja Vallneriga

Premium liiga 30. voorus suutis JK Tallinna Kalev võidelda välja 2:2 viigi FC Flora vastu.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel jõudis esimesena sihile Flora, kui 53. minutil suutis Gert Kamsi antud karistuslöögi väravasse suunata Madis Vihmann. Sellest möödus vaid kaks minutit, kui sihile jõudis teine keskkaitsja - Steve Kingue viigistas Kalevi poolelt mänguseisu. Edasi järgnesid kaks penaltit. Esmalt oli 78. minutil Flora poolelt täpne Zakaria Beglarishvili ning kohtumise lisaminutitel realiseeris penalti Kalevi ründaja Hannes Anier, tehes seisuks 2:2.

Vaata videokokkuvõttest mängu väravaid ja parimaid hetki. Lisaks intervjuud Flora peatreeneri Jürgen Henni, Kalevi juhendaja Argo Arbeiteri ja väravavahi Karl Andre Vallneriga.